Středověký obchod

U Černé labutě

Red Dragon HEMA sparringové rukavice

RD Gloves RD.jpg

 

Sparringové Rukavice od Red Dragon Armoury jsou v čele cenově dostupné ochrany rukou pro bojová umění založená na zbraních. Byly vyvinuty ve spolupráci s HEMA komunitou a mají mnoho funkcí, které lze vidět pouze v maloobchodě s rukavicemi za více než dvojnásobnou cenu. Překrývající se plastové destičky prstů zajišťují, že šance na kontakt zbraně s vašimi prsty je omezena na minimum a zároveň poskytuje maximální mobilitu. Kombinace plastových ochranných výztuží a pěny s vysokou absorpcí nárazů poskytuje vysokou úroveň ochrany před mnoha typy tupých zbraní, které bojovníci obvykle používají. Tuhý vnější materiál z mikrovláken poskytuje dlouhodobou ochranu a úroveň trvanlivosti, jaké nejsou u tradičních potahů ze syntetické kůže vidět. Rukavice byly vyvinuty pro ochranu před syntetickými sparingovými zbraněmi, ale mnoho uživatelů je používá i pro sparring s (tupými) ocelovými zbraněmi. Jsou bezpochyby nejlepší sparringové rukavice v této cenové kategorii.

Tyto rukavice jsou určeny pro zápasení se syntetickými meči. Zatímco většina lidí je považuje za dostatečně odolné pro kontrolované ocelové sparringy, v důsledku toho se rukavice opotřebují rychleji. Red Dragon HEMA sparringové rukavice nejsou nezničitelné a nejsou navrženy tak, aby vydržely věčně. Stejně jako u jakékoli jiné sportovní soupravy se časem opotřebují a bude potřeba je vyměnit. Čím více se používají, tím rychleji se opotřebují.

Kupte Red Dragon HEMA sparringové rukavice s důvěrou od předního britského výrobce HEMA ochrany.

Měření se provádí od zápěstí ke špičce prostředníčku. Všechny rozměry jsou přibližné a mohou se u jednotlivých kusů lišit.

Rozměry:
Sparringove rukavice12
Sparringove rukavice13

 

 

Prodejní cena: 
S ohledem ke stále se měnícím cenám surovin a energií na světových trzích nejsme schopni aktualizovat ceny u jednotlivých výrobků.
Orientační ceník najdete pod tímto odkazem: CENÍK
Pro ověření skladové dostupnosti a přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte emailem na adrese info@ucernelabute.cz

nebo na facebooku  / messengeru:   Facebook logo  ucernelabute