Středověký obchod

U Černé labutě

Red dragon HEMA turnajová šermířská maska 1600 N

Maska 1600N.jpg

 

Red dragon armoury HEMA turnajová šermířská maska ​​byla vyvinuta pro zkušené šermíře. Pro mnoho HEMA aktivit bude stačit standardní ​​Red Dragon HEMA maska, ale pokud hledáte něco s vyšší úrovní ochrany nebo chcete bojovat na turnajích, ​​Red Dragon HEMA turnajová šermířská maska bude dokonale vyhovovat Vašim potřebám. Tato ​​CEN 2 maska je dodávána v černé HEMA barvě a je odolná do 1600 newtonů, má odnímatelnou omyvatelnou vložku (pouze pro ruční praní) a vysoce odolný nastavitelný popruh. K dispozici ve velikostech S (malý), M (střední), L (velký) a XL (mimořádně velký).

Velikost šermířských masek vychází z Vašeho vertikálního obvodu hlavy.

Změřte si hlavu tak, že si vezmete měřící pásku (krejčovský metr) a držíte jej pod bradou, zpod čelisti, nahoru kolem ucha, kolem hlavy, dolů kolem druhého ucha a zpět dolů do spodní části brady (odkud jste začali).

Rozměry okolo obličeje:

S (Malý): 56-59 cm
M (Střední): 61-64 cm
L (Velký): 66-69 cm
XL (Mimořádně velký): 73-76 cm

Rozměry okolo masky:

S (Malý): 77 cm
M (Střední): 79 cm
L (Velký): 81 cm
XL (Mimořádně velký): 84 cm

 

Prodejní cena: 
S ohledem ke stále se měnícím cenám surovin a energií na světových trzích nejsme schopni aktualizovat ceny u jednotlivých výrobků.
Orientační ceník najdete pod tímto odkazem: CENÍK
Pro ověření skladové dostupnosti a přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte emailem na adrese info@ucernelabute.cz

nebo na facebooku  / messengeru:   Facebook logo  ucernelabute